Loading ...
Loading ...
 
בס''ד
My REHOUSE  ‣ Login

חיפוש מהיר


הצטרפות כסוכן

הזדמנות נדירה לבנות קריירה בתחום הנדל"ן.

חברת REHOUSE פותחת את שעריה לכישרוניים, בעלי תעוזה ויוזמה, נאמנים לעצמם ולמעשיהם, לאלה ששואפים להיתפתחות והגשמה עצמית ומעוניינים לבנות את עצמם בתחום הנדל"ן. אנו מזמינים בעלי מקצוע מתחום הנדל"ן שמסוגלים לתרום להתפתחותה וגדילתה של החברה יחד עמנו. החברה, מצידה, מציעה למצטרפים הפוטנציאליים הזדמנות מקצועית להתפתח בתחום, לבנות קריירה בנדל"ן, אפשרות לשכר גבוה ומערכת תמריצים למניעת שחיקה והעלאת מוטיבציה.

 • איגור חנין
 • מנכ''ל חברת ריהאוס

חברת REHOUSE הנה החברה המובילה והמתקדמת ביותר בתחום הנדל"ן בישראל. החברה מתמחה במכירה/השכרה של בתי יוקרה, קוטג'ים, וילות, קרקעות, דירות חדשות ויד שנייה, נדל"ן מסחרי וכן ניהול מקצועי של כל אלה. החברה מעמידה ומעלה ללא הרף את הקריטריונים להעלאת איכות השרות למאגר הלקוחות פרטים/עסקים, לאלה המבקשים מן החברה

לפעול למענם בתחום נכסיהם.

חברת REHOUSE החלה את פעילותה והתרחבה בשוק הנדל"ן הבינלאומי ונציגיה פועלים כיום ברוסיה, אוקראינה, מולדובה ורומניה. נציגי החברה נמצאים באזורים אטרקטיביים שונים בתחום הנדל"ן ומציעים ללקוחותנו הזדמנויות נדירות בתחום הנדל"ן באזורים שונים בעולם.

אופן עבודה בחברת REHOUSE מבוסס על התמקצעות באזורים מסוימים וספציפיים בתחום העיר, מה שמאפשר להציג לרוכשים/שוכרים פוטנציאליים הן את איכויות ונכס והן את הייחודיות האזור כולו. זאת אחת הסיבות לכך שברשות נציגי החברה תמיד נמצאות ההצעות האטרקטיביות והמשתלמות ביותר.

חברת REHOUSE פועלת לפי קוד האתיקה המקובל באירופה ותמיד מתייצבת לצידו של הלקוח שלה, תוך כדי שמירה על נאמנות ואמינות מקצועית כלפיו.

בעולם כולו נחשב תחום הנדל"ן כאחד מן המובילים והרווחיים בשוק . מקצוע התיווך הופך לאטרקטיבי והפופולארי יותר והדרישה למתמחים וכישרוניים בתחום הולכת וגדלה בקצב מסחרר. ניסיון החיים מלמד כי ההצלחה בתחום הנדל"ן אינה קשורה ותלויה בוודאות בלימודי תעודה, אלא בעיקר תלויה במשתנים אישים נדירים למדי. הסוכן הפוטנציאלי חייב להיות פעיל, בעל תעוזה, בעל כישורי תקשורת בין אישית ולהחזיק בערכים של אמינות ונאמנות כלפי הזולת.

חברת REHOUSE שואפת להיות הטובה , המקצועית והמשתלמת ביותר לא רק כלפי הלקוח, אלא גם כלפי מאגר ההון האנושי הפועל עמה ולמענה. חברתנו הנה קבוצת פעילים בעלי מחשבה ויוזמה משותפת ומטרתה לשרת את מאגר לקוחותיה באופן המקצועי והאיכותי ביותר. בעבודתנו מנחים אותנו שלושה עקרונות עיקריים:

 • מקצועיות
 • יושר
 • אמינות

לכן, לפני קבלת כל סוכן לצוותינו האיכותי והמגובש, אנו מעריכים את נתונו האישיים והמקצועיים בקפידה רבה.

אם את/אתה מעוניין/ת להשתלב בחברה המציעה לעובדיה התפתחות מקצועית ובניית קריירה המבטיחה עתיד פיננסי יציב ?
אם את/ אתה בעל/ ת ידע והכשרה בתחום הנדל"ן ?
אם את/אתה יודע לבנות קשרים מבוססי אמון מול הלקוח ?
אם את/ אתה אנרגטי/ת, בעל/ת כריזמה ובטוח/ה באיכויותיך אישיים ?

אז דרכך עמנו, בוא/י לעבוד בחברת REHOUSE

כמו כן, אנו מזמינים לחברתנו יועצי נדל"ן עם ניסיון עבודה בסוכנויות וחברות אחרות מאשדוד וערים אחרות וכן מזמנים אנשים המתמחים בשוק הנדל"ן הישראלי .

חברת REHOUSE מבטיחה למצטרפיה:

 • עמלות מבטיחות וגבוהות
 • שרותי משרד מהדור המתקדם
 • טלפון קווי ונייד על חשבוננו
 • הזדמנויות למידה בלתי פוסקות
 • טכנולוגיות עבודה מתקדמות
 • תמיכה שיווקית
 • מאגר התחלתי של לקוחות פוטנציאליים
 • אפשרות קידום מהיר בחברה

בחרו בטובים ביותר,בחרו ריהאוס !Get Adobe Flash player

ניוזלטר ריהאוס

כדי לקבל הצעות חדשות של נכסים הבלעדיים שלנו לדואר האלקטרוני שלכם - הרשמו לניוזלטר שלנו.

נא לציין את כתובת E-mail שלכם


לרישום ניתן להשתמש גם ב RSS שלנו

נכס בלעדי


 
סוכן/ת החודש