למה כדאי ‏להעזר במתווך בהליך הקנייה ?

למה כדאי ‏להעזר במתווך בהליך הקנייה ?

מתווכים לוקחים חלק בלתי נפרד בתהליך ה”שידוך” של נכסים עבורנו, כאשר הסיוע שלהם נוגע למספר היבטים. ראשית, הם מאפשרים להציג לנו תמונה מלאה מאד של נכסים ו”לתרגם” את הצרכים, הרצונות והתקציב שלנו לכדי מאפיינים מוחשיים של הנכס. מתווך טוב ומנוסה יידע בדיוק להבין מה אנחנו רוצים ואילו נכסים מבין המאגר שלו, שיכול להיות רחב, יכול להתאים.

בדרך זו השימוש בשירותים שלו יכול לחסוך לא מעט כספים עבורכם, ולצד זה זמן: אתם לא תלכו לראות “סתם” נכסים שלא ממש רלוונטיים עבורכם. כל אלה יכולים להקל קצת על המורכבות הטבעית שמאפיינת רכישת דירות בישראל כיום, מה גם שבעת הנוכחית הזמן שלכם שווה הרבה מאד כסף.

יתרון נוסף של התיווך הוא שנכסים רבים כיום משווקים אך ורק דרך משרדי תיווך, בבלעדיות מלאה כמובן. כתוצאה מכך באזורים שונים על מפת ישראל, אתם יכולים להגיע לנכס האידיאלי עבורכם רק באמצעות המתווך.
זה ממש לא מקרי: רוב השלטים שמופיעים על מרפסות או חלונות הבתים כיום, שמציגים את העובדה שהנכס מוצע למכירה, הם שלטים שתולה משרד תיווך זה או אחר.

עיקר הדילמה ביחס לשימוש בשירותיו של מתווך לקניית דירה היא כלכלית, כאשר יש צורך בדמי התיווך בכל פעם שעסקה הקשורה למתווך מסתיימת בהצלחה. מרגע שחותמים על בלעדיות למתווך לגבי נכס מסוים, הרי שרכישה שלו – מצריכה תשלום של עמלת תיווך .
גובה העמלה המקובל הוא 2% מסכום העסקה.
אך ברוב המקרים המתווך מצליח לנהל משא ומתן נכון
והמחיר גם כן בא לידי ביטוי .
וכך חוסך לקונים זמן וכסף לא קטן .

ריהאוס ישראל – הבית שלך ,ההצלחה שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

CALL ME
+
Call me!

Compare