למכור את הבית בביטחון = למכור עם מתווך

למכור את הבית בביטחון = למכור עם מתווך

למכור את הבית בביטחון = למכור עם מתווך
למה ?
מתווך הוא האדם שעיסוקו הוא נדל"ן הוא יודע היכן לפרסם, איפה הפרסום האפקטיבי שיביא קונים , למתווך שהינו מומחה לאזור יש בדרך כלל רשימת קונים ומתענינים מסודרת מראש של אנשים שדיברו איתו ומחפשים דירה .

למתווכים שעובדים בחברות תיווך גדולות ישנם מאגרי מידע עצומים של מתעניים וקונים, כמו כן היקף החברה העצום גורם לכך שהנכס מקבל חשיפה עצומה הן ברמת המשרד המקומי והן ברמה הארצית.

למוכר פרטי אין את היכולת להגיע לכזו חשיפה מהירה של הנכס לקונים פוטנציילים.

יעילות המכירה – למכור בפחות "כאבי ראש"
מתווך יעיל מבצע את העבודה בשבילכם , עונה לטלפונים – לא תאמינו כמה טלפונים מיותרים מאנשים מיותרים שמתענינים בנדל"ן אך לא באמת רוצים לקנות דירה או נמצאים בשלב של חיפוש – האם הייתם רוצים להפוך את ביתכם "לתחנת רכבת"? , מתווך יעיל מבצע סינון מוקדם לקונים , ויביא רק קונים רציניים.
פגישות עם קונים הוא תהליך מפרך שגוזל זמן רב.

ביטחון אישי !!!
אני רוצה לשתף אותכם בגורם נוסף והוא ביטחונחם האישי – ישנה תופעה שנקראת "הסיירים", כאשר אנו מפרסמים את דירתנו באחד מאתרי האינטרנט מתקשרים מתענינים שמטרתם אינה לקנות את הדירה אלא לבדוק את תכולתה – כמה פלזמות ישנם , איזה רכבים עומדים בחוץ, האם ישנו רכוש רב ערך , מה רמת המיגון של הבית, סיירים אלה רושמים את הפרטים , ואיך צורך להכביר במילים מי מגיע אחריהם.
מתווך מנוסה יחסום את התופעה ויביא לביתכם רק אנשים רצינים וממוקדים שאכן רוצים לקנות.

מיקסום העסקה – למכור במחיר יותר גבוה
מתווך מנוסה ידע לעשות התמחרות בין הקונים , למקסם את המשא ומתן , ולהביא לנו עסקה במחיר גבוה יותר , בנקודה זו עלינו לחשוב לא מה יוצא למתווך וכמה נשלם לו , אלא על הנקודה החשובה יותר – מה בעצם יוצא לנו, ואם התשובה לכך שלנו תהיה עסקה טובה יותר ורווחית יותר ודירתנו תימכר בכסף רב יותר , אז הסכום אותו נשלם למתווך בטל בשישים.

לסיכום
אין לי שום ספק שכל אדם יכול למכור את דירתו , אך עבודה עם מתווך מקצועי תניב סכומי כסף גבוהים יותר , נוחות גבוהה יותר , ביטחון אישי , חסכון של זמן , ולכן למעשה הסכום אותו נשלם למתווך הינו שולי לחלוטיין ביחס לסכום הגבוה יותר שנקבל וליתרונות הנוספים.
ואכן השוק זז לכיוון הנכון ויותר בתים ודירות נמכרים ביעילות על ידי מתווכים.

ריהאוס ישראל – הבית שלך , ההצלחה שלנו .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

CALL ME
+
Call me!

Compare